Wyniki 2009





Kujawia XC #1 - 22.03 Bydgoszcz (Myślęcinek)
Natalia Wałdowska 5 (elita kobiet)
Adam Kozłowski 3 (junior)
Sławomir Wojciechowski 7 (elita)
Paweł Maszota 11 (elita)


MTB Bike Tour Gdańsk #1 - 4.04 Gdańsk
Sławomir Wojciechowski 5 (elita)
Paweł Maszota 11 (elita)
Michał Dargacz 4 (elita)
Łukasz Derheld 6 (elita)
Maciej Siedlecki 7 (elita)
Paweł Maszota 9 (elita)
Anna Świrkowicz 1 (kobiety masters)
Monika Lange 1 (elita kobiet)
Joanna Stefanowska 1 (juniorka)
Wojciech Gruk 1 (junior młodszy)
Kuba Woźniak 4 (junior młodszy)
Michał Felon 11 (masters)


Lang Team Grand Prix MTB - 18.04 Szczawno Zdrój
Sławomir Wojciechowski 21 (elita) - 13 z Polaków
Łukasz Derheld 27 (elita) - 18 z Polaków
Paweł Maszota 29 (elita) - 22 z Polaków
Adam Kozłowski 43 (junior) - 27 z Polaków
Wojciech Gruk 39 (junior młodszy) - 29 z Polaków


Skandia Maraton Lang Team #1 (Puchar Polski) - 26.04 Chodzież
Sławomir Wojciechowski 13 (10 w M2 na giga)
Darek Sawicki 22 (14 w M2 na giga)
Przemek Ebertowski 23 (15 w M2 na giga)
Maciej Siedlecki 27 (17 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 5 (4 w K2 na giga)
Michał Dargacz 13 (8 w M2 na mega)
Łukasz Derheld 21 (12 w M2 na mega)
Paweł Maszota 43 (18 w M2 na mega)
Monika Lange 7 (5 w K2 na mega)
Michał Felon 170 (45 w M3 na mega)
Wojciech Gruk 26 (4 w M1 na mini)
Kuba Woźniak 89 (16 w M1 na mini)
Joanna Stefanowska 9 (5 w K1 na mini)


Trek Gdynia drużynowo 3 miejsce
Gary Fisher drużynowo 10 miejsce


Powerade MTB Marathon - 1.05 Karpacz
Łukasz Derheld 22 (17 w M2 na mega)
Paweł Maszota 78 (46 w M2 na mega)


Skandia Maraton Lang Team #2 - 2.05 Białowieża
Sławomir Wojciechowski 2 (2 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 1 (1 w K2 na giga)
Michał Felon 40 (12 w M3 na giga)
Natalia Wałdowska 3 (3 w K2 na giga)
Monika Lange 1 (1 w K2 na mega)
Wojciech Gruk 28 (2 w M1 na mega)
Joanna Stefanowska 3 (1 w K1 na mini)


Gary Fisher drużynowo 7 miejsce


Kujawia XC #2 - 10.05 Bydgoszcz
Sławomir Wojciechowski 2(elita)
Przemek Ebertowski 5 (elita)
Michał Dargacz 6 (elita)
Adam Kozłowski 2 (junior)
Wojciech Gruk 2 (junior młodszy)
Kuba Woźniak 3 (junior młodszy)
Joanna Stefanowska 2 (juniorka)


Wielkopolska Liga Masters #2 - 10.05 ZłotówMaciej Siedlecki 4 (elita)


Skandia Maraton Lang Team #3 - 17.05 Bielawa
Przemek Ebertowski 10 (8 w M2 na giga)
Sławomir Wojciechowski 13 (11 w M2 na giga)
Maciej Siedlecki 18 (14 w M2 na giga)
Darek Sawicki 23 (15 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 5 (4 w K2 na mega)
Michał Dargacz 8 (5 w M2 na mega)
Łukasz Derheld 18 (11 w M2 na mega)
Monika Lange 8 (6 w K2 na mega)
Michał Felon 116 (30 w M3 na mega)
Natalia Wałdowska 13 (8 w K2 na mega)
Wojciech Gruk 73 (10 w M1 na mega)
Adam Kozłowski 77 (11 w M1 na mega)
Kuba Woźniak 53 (14 w M1 na mini)
Joanna Stefanowska 9 (2 w K1 na mini)

Trek Gdynia drużynowo 4 miejsce
Gary Fisher drużynowo 9 miejsce


Lang Team Grand Prix MTB - 30.05 Nałęczów
Paweł Maszota 12 (elita)
Adam Kozłowski 15 (junior)
Wojciech Gruk 23 (junior młodszy)


Skandia Maraton Lang Team #4 - 31.05 Nałęczów
Przemek Ebertowski 8 (5 w M2 na giga)
Sławomir Wojciechowski 10 (6 w M2 na giga)
Darek Sawicki 25 (15 w M2 na giga)
Michał Dargacz 9 (7 w M2 na mega)
Maciej Siedlecki 13 (10 w M2 na mega)
Łukasz Derheld 25 (14 w M2 na mega)
Adam Kozłowski 40 (6 w M1 na mega)
Paweł Maszota 45 (21 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 80 (12 w M1 na mega)
Michał Felon 99 (29 w M3 na mega)
Monika Lange 7 (4 w K2 na mega)
Natalia Wałdowska 14 (6 w K2 na mega)
Kuba Woźniak 59 (17 w M1 na mini)


Trek Gdynia drużynowo 3 miejsce
Gary Fisher drużynowo 14 miejsce


Puchar Stolema - 13.06 Ostrzyce (Challenge PZKol)
Przemek Ebertowski 3 (elita)
Michał Dargacz 9 (elita)
Maciej Siedlecki 10 (elita)
Anna Świrkowicz 3 (kobiety)
Monika Lange 5 (elita kobiet)
Wojciech Gruk 26 (junior młodszy)
Adam Kozłowski 8 (junior)


MTB Bike Tour Gdańsk #2 - 20.06 Gdańsk
Przemek Ebertowski 1 (elita)
Sławomir Wojciechowski 4 (elita)
Łukasz Derheld 10 (elita)
Anna Świrkowicz 1 (kobiety masters)
Joanna Stefanowska 1 (juniorka)
Wojciech Gruk 1 (junior młodszy)
Adam Kozłowski 1 (junior)
Michał Felon 20 (masters)


Mazovia 24h - 4-5.07 Wieliszew
Darek Sawicki 1 (mężczyźni solo)
Anna Świrkowicz 5 (kobiety solo)


MTB Marathon #6 - 5.07 Połczyn Zdrój
Przemek Ebertowski 5 (giga)


Mistrzostwa Polski MTB - 17-19.07 Kielce
Sławomir Wojciechowski 20 (elita)
Łukasz Derheld 35 (elita)
Maciej Siedlecki 41 (elita)
Michał Dargacz 19 (orlik)
Paweł Maszota 31 (orlik)
Adam Kozłowski 48 (Junior)
Wojciech Gruk 9 (junior młodszy)
Anna Świrkowicz 10 (kobiety elita)
Monika Lange 12 (orliczka)
Joanna Stefanowska 12 (juniorka)

Sztafeta I - 14
Sztafeta II - 17


Powerade MTB Marathon - 1.08 Głuszyca
Anna Świrkowicz 5 (3 w K2 na giga)
Adam Kozłowski 49 (1 w M1 na giga)


Drużynowe Mistrzostwa Polski MTB Amatorów - 1.08 Urle
Drużyna (Łukasz, Sławek, Maciek, Paweł) - 2


Mazovia MTB Marathon - 9.08 Nidzica
Maciej Siedlecki 25 (17 w M2 na giga)
Przemek Ebertowski 30 (20 w M2 na giga)
Dariusz Sawicki 85 (41 w M2 na giga)
Michał Felon 122 (40 w M3 na giga)
Łukasz Derheld 18 (6 w M2 na mega)
Paweł Maszota 23 (6 w M2 na mega)
Michał Dargacz 36 (12 w M2 na mega)
Monika Lange 14 (7 w K2 na mega)


e-MTB Maraton - 22.08 Kadyny
Sławomir Wojciechowski 1 (1 w M2 na mega)
Przemek Ebertowski 3 (1 w M2 na giga)
Adam Kozłowski 6 (1 w M1 na giga)
Monika Lange 1 (1 w K2 na giga)
Anna Świrkowicz 1 (1 w K2 na mega)
Maciej Siedlecki 5 (5 w M2 na mega)
Paweł Maszota 9 (8 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 20 (1 w M1 na mega)


Maratony Kresowe - 22.08 Suwałki
Dariusz Sawicki 5 (4 w M2 na giga)


Jesienny Maraton MTB - 6.09 Kościerzyna
Sławomir Wojciechowski 6 (3 w M2 na giga)
Przemek Ebertowski 7 (4 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 1 (1 w K3 na giga)
Monika Lange 1 (1 w K2 na giga)
Maciej Siedlecki 91 (24 w M2 na mega)


Skandia Maraton Lang Team #6 - 13.09 Olsztyn
Sławomir Wojciechowski 7 (3 w M2 na giga)
Przemek Ebertowski 11 (4 w M2 na giga)
Darek Sawicki 20 (7 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 6 (4 w K2 na giga)
Michał Felon 60 (18 w M3 na giga)
Michał Dargacz 24 (12 w M2 na mega)
Adam Kozłowski 8 (1 w M1 na mega)
Maciej Siedlecki 29 (13 w M2 na giga)
Paweł Maszota 42 (21 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 69 (7 w M1 na mega)
Monika Lange 5 (3 w K2 na mega)
Kuba Woźniak 54 (11 w M1 na mini)


Trek Gdynia drużynowo 4 miejsce
Gary Fisher drużynowo 8 miejsce


ESKA Gdynia MTB Maraton - 20.09 Gdynia
Przemek Ebertowski 2 (2 w M2 na mega)
Sławomir Wojciechowski 3 (3 w M2 na mega)
Michał Dargacz 10 (6 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 16 (3 w M1 na mega)
Joanna Stefanowska 2 (mega)
Adam Kozłowski 4 (1 w M1 na giga)
Maciej Siedlecki 9 (4 w M2 na giga)
Darek Sawicki 10 (5 w M2 na giga)
Michał Felon 18 (6 w M3 na giga)
Anna Świrkowicz 1 (1 w K2 na giga)
Monika Lange 2 (2 w K2 na giga)


Mistrzostwa Polski w maratonie - 27.09 Wałbrzych
Sławomir Wojciechowski 22 (15 w M2 na giga)
Maciej Siedlecki 63 (43 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 4 (4 w K2 na giga)
Adam Kozłowski 57 (1 w M1 na giga)
Monika Lange 5 (5 w K2 na giga)
Michał Felon 114 (26 w M3 na giga)
Michał Dargacz 12 (5 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 31 (10 w M1 na mega)
Joanna Stefanowska 8 (8 w K1 na mega)


Kujawia XC #3 - 26.09 Ostromecko
Sławomir Wojciechowski 5 (elita)


Mistrzostwa Polski w maratonie - 27.09 Wałbrzych
Sławomir Wojciechowski 22 (15 w M2 na giga)
Maciej Siedlecki 63 (43 w M2 na giga)
Anna Świrkowicz 4 (4 w K2 na giga)
Adam Kozłowski 57 (1 w M1 na giga)
Monika Lange 5 (5 w K2 na giga)
Michał Felon 114 (26 w M3 na giga)
Michał Dargacz 12 (5 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 31 (10 w M1 na mega)
Joanna Stefanowska 8 (8 w K1 na mega)


Skandia Maraton Lang Team #7 - 4.10 Kwidzyn
Sławomir Wojciechowski 5 (3 w M2 na giga)
Darek Sawicki 29 (15 w M2 na giga)
Michał Felon 43 (14 w M3 na giga)
Anna Świrkowicz 3 (2 w K2 na giga)
Przemek Ebertowski 5 (4 w M2 na mega)
Michał Dargacz 7 (6 w M2 na mega)
Adam Kozłowski 12 (2 w M1 na mega)
Maciej Siedlecki 16 (8 w M2 na mega)
Wojciech Gruk 23 (3 w M1 na mega)
Łukasz Derheld 35 (17 w M2 na mega)
Paweł Maszota 58 (26 w M2 na mega)
Asia Stefanowska 3 (2 w K1 na mini)
Kuba Woźniak 52 (12 w M1 na mini)


Trek Gdynia drużynowo 4 miejsce
Gary Fisher drużynowo 13 miejsce


MTB Bike Tour Gdańsk #3 - 10.10 Gdańsk
Sławomir Wojciechowski 8 (elita)
Przemek Ebertowski 7 (elita)
Michał Felon 17 (masters)
Maciej Siedlecki 12 (elita)
Łukasz Derheld 13 (elita)
Anna Świrkowicz 1 (kobiety masters)
Adam Kozłowski 2 (junior)
Joanna Stefanowska 1 (juniorka)
Wojciech Gruk 5 (junior młodszy)
Kuba Woźniak 11 (junior młodszy)





Dane sumaryczne:
Ilość imprez: 29
Ilość osobo-startów: 223
Maratony ogólnopolskie: 12 ( 18 medali w tym 6 złote)
Maratony lokalne: 3 imprezy ( 15 medali w tym 10 złotych)
Imprezy centralne: 7 imprezy ( 4 medale)
Imprezy lokalne XC: 6 imprezy ( 18 medali w tym 11 złotych)








[wyniki 2012]

[wyniki 2011]

[wyniki 2010]

[wyniki 2008]

[wyniki 2007]

[wyniki 2006]

[powrót]